Všeobecné obchodní podmínky

Všeobecné obchodní podmínky jsou v souladu s ustanoveními § 1751 odst. 1 zákona č. 89/2012 Sb. občanského zákoníku.

 

Objednávka:

Zboží můžete objednat pomocí našeho e-shopu případně e-mailem info@zbranesalas.com. Zde nám také napište, jestliže potřebujete svoji objednávku upřesnit, zrušit nebo zjistit její aktuální stav. Po objednání obdržíte e-mail s potvrzením Vaší objednávky. Odesláním objednávky souhlasíte s obchodními podmínkami i se zpracováním Vašich osobních údajů pro potřeby vyřízení Vaší objednávky.


Dodání zboží:
Zboží Vám bude zasláno do 5-ti pracovních dní po potvrzení Vaší objednávky. V případě problémů s dodáním zboží Vás budeme informovat telefonicky. Cena poštovného je 180 Kč,- po České Republice. Poštovné na Slovensko činí cca 250 - 300 Kč. Balné neúčtujeme. Zboží je standartně dodáváno na dobírku. Zaslání nedobírkově je možné po domluvě. Součástí zásilky je daňový doklad, který slouží zároveň jako záruční list.


Záruka a reklamace:
Veškeré zboží má záruku 2 roky, není-li uvedeno jinak. Do 14-ti dnů máte možnost nám nepoužité zboží vrátit.


Převzetí zboží:
Zákazník je povinnen prohlédnout si zboží bezprostředně při jeho převzetí. Pokud je zjištěno mechanické poškození obalu balíku, je zákazník za přítomnosti dopravce povinnen zkontrolovat stav zboží, a v případě poškození vyhotovit záznam o poškození zásilky a nechat si tuto skutečnost povrdit dopravcem. Podepsáním dodacího listu zákazník souhlasí s převzetím zboží a stvrzuje, že dorazilo mechanicky nepoškozené. Na pozdější reklamace způsobené dopravcem, pak nelze brát zřetel a budou zamítnuty.

 

Děkujeme Vám za Váš nákup.