Všeobecné obchodní podmínky

Všeobecné obchodní podmínky jsou v souladu s ustanoveními § 1751 odst. 1 zákona č. 89/2012 Sb. občanského zákoníku.

 

Objednávka:

Zboží můžete objednat pomocí našeho e-shopu případně e-mailem info@zbranesalas.com. Zde nám také napište, jestliže potřebujete svoji objednávku upřesnit, zrušit nebo zjistit její aktuální stav. Po objednání obdržíte e-mail s potvrzením Vaší objednávky. Odesláním objednávky souhlasíte s obchodními podmínkami i se zpracováním Vašich osobních údajů pro potřeby vyřízení Vaší objednávky.


Dodání zboží:
Zboží Vám bude zasláno do 5-ti pracovních dní po potvrzení Vaší objednávky. V případě problémů s dodáním zboží Vás budeme informovat telefonicky. Cena poštovného je 290 Kč,- po České Republice. Poštovné na Slovensko činí 490 Kč. Balné neúčtujeme. Zboží je standartně dodáváno na dobírku. Zaslání nedobírkově je možné po domluvě. Součástí zásilky je daňový doklad, který slouží zároveň jako záruční list.


Záruka a reklamace:
Veškeré zboží má záruku 2 roky, není-li uvedeno jinak. Do 14-ti dnů máte možnost nám nepoužité zboží vrátit.


Převzetí zboží:
Zákazník je povinnen prohlédnout si zboží bezprostředně při jeho převzetí. Pokud je zjištěno mechanické poškození obalu balíku, je zákazník za přítomnosti dopravce povinnen zkontrolovat stav zboží, a v případě poškození vyhotovit záznam o poškození zásilky a nechat si tuto skutečnost povrdit dopravcem. Podepsáním dodacího listu zákazník souhlasí s převzetím zboží a stvrzuje, že dorazilo mechanicky nepoškozené. Na pozdější reklamace způsobené dopravcem, pak nelze brát zřetel a budou zamítnuty.

 

Děkujeme Vám za Váš nákup.